Adriana Lima mı? Angelina Jolie mi?

Adriana Lima mı? Angelina Jolie mi?

Adriana Lima, Angelina Jolie'nin sosyal medyanın diline düşmesine neden olan derin yırtmaçlı pozunu verdi. Katıldığı gecenin en beğenilen ismi oldu.

Adriana Lima, dört yıl önce Angelina Jolie'nin çok konuşulan tek yırtmaçlı elbisesiyle verdiği Oscar pozunu taklit etti.

ADRİANA LİMA, ANGELİNA JOLİE'NİN POZUNU VERDİ

Dünyaca ünlü Brezilyalı süper model Adriana Lima, Madonna'nın yardım partisinde, Angelina Jolie'nin meşhur Oscar pozunu verdi. 35 yaşındaki Victoria'a Secret modeli, Jolie'nin 2012 yılında Oscar töreni kırmızı halısında derin yırtmaçlı siyah elbisesiyle verdiği pozu, yeşil elbisesiyle verdi.

GECENİN EN BEĞENİLEN İSMİ OLDU

Miami'deki Faena Forum'da, Malavi'de yaşayan Afrikalılar için düzenlenen yardım gecesinde Lima, Haider Ackermann tasarımı yeşil kadife elbisesi ve Giuseppe Zanotti imzalı altın rengi ayakkabılarıyla gecenin en beğenilen ismi oldu.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ

Derin yırtmaçlı elbisenin benzerini dört yıl önce düzenlenen Oscar töreninde Angelina Jolie giymiş, 41 yaşındaki aktrisin tek bacağını ortaya çıkarmak için çaba sarf ettiğini gösteren pozu sosyal medyanın diline düşmüştü. Jolie'nin hafızalara kazınan pozu, günlerce konuşulmuş ve hakkında parodiler üretilmişti.

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>