Balmain 2016-2017 Kış Koleksiyonu Ünlüler Geçidine Döndü

Balmain 2016-2017 Kış Koleksiyonu Ünlüler Geçidine Döndü

Yavaş yavaş sonbaharı yaşamaya başlıyoruz. Modanın önemli  isimlerinden biri olan Balmain de yeni koleksiyonlarını tanıtmaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda Paris Moda Haftası'nda sergilenen Balmain Sonbahar-Kış 2016-17 defilesinde Kendall Jenner, Gigi Hadid, Alessandra Ambrosio gibi ünlü mankenler yeni koleksiyonu tanıttı.. Top modellerin defilede saç renkleri oldukça farklıydı. Sarışınlar esmer, esmerler sarışın olmuştu. Koleksiyon kadar top modellerin de hayranlıkla izlendiği defilede özellikle bele oturan korse görünümlü parçalar, tepeden tırnağa renk uyumu ve bu sezonun en trend parçalarından olan dizüstü çizmeler dikkat çekiciydi.

Yumuşak tonda renk geçişlerinin hakim olduğu yeni tasarımlarda bebek mavi tonlarında trençkotlar, kürklü parçalar, pembe tonlarında içi dantel ve  transparan, yanları fırfırlı dar kesim hareketli şık pantolonlar, beli sıkı sıkı saran parlak metal kemerler, yere kadar uzanan kalem etekler, fırfırlı gömlekler,  püsküller, çorap çizmeler, sert ama vücudu saran kumaşlar, satenler ve şifonlar özellikle ön plandaydı. 

Kendine güvenen, sofistike, şık ve güçlü kadının vazgeçilmezleri arasına gireceği kesin olan 2016-2017 Balmain yeni koleksiyonu güçlü kadın profili çiziyor. İşte koleksiyondan öne çıkan parçalar...

 

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>