Son Güzellik Kraliçemiz Fulya Tilki

Son Güzellik Kraliçemiz Fulya Tilki

KUZEY KIBRIS'da GÜZELLİKLERİ YAŞA VE YAŞAT misyonu ile devam eden  efsane  marka kaliteli yarışma  MISS KUZEY KIBRIS  GÜZELLİK  34.  YILINDA!

DSC 6494

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin  15 Kasım 1983  yılında  ilanından sonra  ilk kez  1984  yılında  başlatılan MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI  Hülya ARÇAY'ın İLK KKTC  GÜZELİ  olarak  tacı giymesi ile  aradan geçen  34  uzun yılda ,geleneksel olarak  devam eden  ve   SON GÜZELLİK KRALİÇESİ  FULYA TİLKİ   2017  olarak başarılı bir şekilde tacı taşıyan ülkemiz  tescilli güzellerinden   birisi...Kalite Marka Efsane   yarışma   bu yıl yeniden  gerçekleşecek. Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak  34.  yılındaki  MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI için  hazırlıklar  devam ediyor...Hedeflenen  tarih Temmuz  sonu....

DSC 1110

Miss Kuzey Kıbrıs 2017 Güzellik Kraliçesi  Fulya Tilki heyecanlı  ve mutlu onurlu, gururlu  beklemede. Acaba 2018 KKTC Güzeli kim olacak?

Gönyeli'de huzurlu, mutlu ailesi, son sınıfına hazırlandığı Mütercim Tercümanlık yüksek başarılı  eğitimi ile birlikte KKTC Güzeli olarak  ülkesini  temsil edeceği  uluslararası yarışmaların heyecanı içindeki  Kraliçe  Fulya, 21  yaşında... Başarılı  eğitim yılları arasında, bir Kıbrıs  ada efsanesi  güzellik yarışmasının  Son Güzellik Kraliçesi  olmasının   muhteşem  onurlu  duyguları  ile...

DSC 6467
Geçtiğimiz  günlerde başkent  Lefkoşa'da Golden Tulip Hotel'de çekimleri gerçekleşen Kraliçe Fulya Tilki, Fotoğraf Sanatçısı Kemal Utkan'ın  objektifi  karşısında idi... Miss Kuzey Kıbrıs  Güzellik Yarışması Kurucu  Başkanı Bülent Günkut'un da  katıldığı Kemal Utkan'lı  foto çekim gününde  Kraliçe  Fulya, çok başarılı performans sergilediği çekimlerde, heyecanla bu yılın 2018 Güzellik Yarışmasının  adaylarına  adeta  bir  katılım  çağrısında da bulundu.

DSC 6830

MISS KUZEY KIBRIS GÜZELİ 2017 FULYA TİLKİ "Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Kraliçesi olmak, model olmak, dizi oyuncusu olmak değildir... Miss Kuzey Kıbrıs  Güzeli olmak  ülkemizi  güzelliği,eğitimi,duruşu,barışsever, çağdaş yanı ile uluslararası  ve ulusal  tanıtımlarda  temsil etmektir...Şimdiden bu yılın bütün adaylarına başarılar dilerim. 18- 24  yaş arasında olmak. KKTC kimlik kartı sahibi, 1994-2000 doğumlu arkadaşlarıma başarılar dilerim."

DSC 6945


SON GÜZELLİK KRALİÇESİ FULYA; Tipik bir Kova burcu kızı.. Mükemmeliyetçi, özgürlüğüne düşkün,Renklerden Mor,günlerden Cumartesi, sporlardan  tenis meraklısı ve hayranı... Dürüstlük   ve yardımlaşma  sevdikleri, yalan ve yalancılar  sevmedikleri arasında.. Fulya ayrıca fırsat buldukca gerek yurt içi gerekse yurt dışı seyaht etmeyi çok seviyor. Özellikle yüksek öğrenimini başarı derecesi ile sürdürmekte olduğu mütercim tercümanlık bölümünün en büyük artısı olarak yurt dışında kurslara katılıyor, sürekli seyaht ediyor. Kraliçemiz son olarak İngilter eve İspanya'da eğitimlere katıldı.

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>