İddialı Erkek Modası

İddialı Erkek Modası

Erkek Modasına İlk Bakış

Modanın dev isimleri modayı takip eden erkekler için bu yıl birbirinden farklı, birbirinden özel koleksiyonlar hazırladı.

Artık kadınların dolapları kadar, erkeklerin dolapları da rengarenk ve çeşit çeşit kıyafetler ile dolup taşıyor. 

Aksesuara da önem veren erkekler için özellikle 2016-2017 sezonunda gardıroplarını baştan yaratabileceklerini söyleyebiliriz. Yeni sezonda dikkat çeken kıyafetlerde ağırlıklı olarak desenli kumaşlar tercih edilmiş. Baskılı ve motifli dokumalar özellikle dikkat çekiyor. Renklerin başında ise toprak renkleri olan yeşil, kahve, gri, petrol mavisi, lila ve  bordo geliyor. Metalik dokunuşlar, kürklü trençkotlar, yün bereler, farklı çanta ve ayakkabılar, kısa paça ve dar kesim pantolonlar ile yumuşak yünden kazakların özellikle öne çıktığı sıra dışı bir kış sezonu başlıyor. Takım elbiselerin dahi aynı renkte Trençkot ve Çanta ile tamamlandığı, tepeden tırnağa aynı renk kombinlerinin öne çıktığı yeni koleksiyonlar adeta baş döndürüyor.

Modadan vazgeçemeyen erkeklerin bu yılın trend olacak renk ve markaların göz alıcı parçalarından hazırladığımız 2016-2017 Sonbahar Kış Erkek Modasına ilk bakış;

 

 

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>