Dünyaca Ünlü Adam Clay'ın Hiç Bilinmedik Yönleri

Dünyaca Ünlü Adam Clay'ın Hiç Bilinmedik Yönleri

Dünyaca ünlü şarkıcı Adam Clay hayallerini ve planlarını sadece En Moda okurlarıyla paylaştı.

İşte Adam Clay’ın hiç bilinmedik yönleri;

Keyifli okumalar dileriz.

1. Seni şarkıcı olmaya teşvik eden en büyük etken nedir?

Kendimi bildim bileli şarkı söylüyorum. Müzisyen bir aileden geldiğim için etrafımda sürekli babam ve halamı müzik yaparken hatırlıyorum. Bu da benim şansım heralde. Şarkı söyleyen bir aileden gelmenin vermis olduğu teşvikle küçükken kliseye gidip şarkılara eşlik ettiğimi hatırlıyourm. Hem de büyük bir keyifle. Örneğin; The Blues Brothers, James Brown peder rolünde ışığı gördüm demesi gibi sanırım bende ışığımın farkındaydım. 11-12 yaşlarında ise müzikle ilk profesyonel deneyimimi yaşamıştım.

2. Kariyerin boyunca başından geçen en komik hikayen nedir?

Bir çok çılgın ve komik anı var biriktirdiğim. Hangisini anlatsam diye düşünürken belki de benim için en unutulmazını En Moda okuyucuları ile paylaşmamda bir sakınca görmüyorum. “Beautiful life in Babylonia” turnesinde ekibimle birlikte İtalya’dan, Hırvatistan’a gitmek için yola çıkıldığında Slovenya sınırında benzin almak için durduk, araçtan inince oradaki görevli kadın beni görür ve saniyelerce hiç hareket etmeden bana bakar ve bir fotoğraf çeknebilirmiyiz diye bana sorar! Bende fotoğraf çekildikten sonar ona sordum en beğendiğin şarkım ne diye?Cevabının ne olduğuna inanamayacaksınız!!  Hiçbir şarkımı ve kim olduğumu bilmediğini fakat rock yıldızına benzediğim için fotoğraf çektirmek istediğini söyledi!

3. 2017 yılı için planlarn nelerdir?

Yeni yıl için yeni şarkılar, yeni turneler istiyorum ama en önemlisi ne yaparsam yapayım inanları mutlu etmek paha biçilemez.

4. En büyük hayalin nedir?

Hayatta en değerli varlıklarım çocuklarıma iyi bir baba olabilmek ve onlara doğruları öğretebilmek.

5. Kıbrısta ki hayranlarına söylemek istediğin bir şeyler var mı?

En yakın bayiye gidip bir En Moda dergisi alın. İnanın pişman olmazsınız. İşin gırgırı bir yana Kıbrıs’a bir kaç kere gelme fırsatı buldum. Çok güzel bir ülke. Orada yaşayan insanları gerçekten kıskandım. Orada ev sahibi olmak ve  orada daha fazla zaman geçirmek isterim.

 

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>