Adriana Lima'nın Evlenmek İçin Tek Şartı Var!

Adriana Lima'nın Evlenmek İçin Tek Şartı Var!


Adriana Lima - Metin Hara çifti spor salonu çıkışında görüntülendi.Yaz ayında başlayan aşklarıyla sadece Türkiye'de değil dünya magazin gündeminde de yankı uyandıran Adriana Lima ve Metin Hara spor salonu çıkışında görüntülendi.
Kasım ayının son günlerinde Şangay’da düzenlenecek olan Victoria’s Secret defilesinde podyuma çıkacak olan Adriana Lima spor çalışmalarına ağırlık verdi.
Neredeyse haftanın altı günü spor salonuna giden 36 yaşındaki Adriana Lima çalışmalarını yalnız başın yapmadı. Lima’yı bir an olsun bile yalnız bırakmayan 35 yaşındaki yazar Metin Hara da onunla birlikte spor yaptı.
Miami’de bir salon çıkışı görüntülenen ikili sokak ortasında olmalarına aldırmadan samimi görüntüler verdi.

59d882932269a219a0599e48


Ayağında spor ayakkabılar olmasına rağmen Hara’dan uzun olduğu görünen Lima sevgilisinin dudaklarına eğilerek ona öpücük vermeyi ihmal etmedi.
Yol boyunca el ele ilerleyen çiftin birbirine olan aşk dolu bakışları da objektiflere böyle yansıdı.

adriana ic 2

Adriana Lima'nın Metin Hara ile evlenmesi için tek şartının çocuk olduğu, çocuk olursa ikilinin evleneceği öğrenildi.Dünyaca ünlü model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara'nın ilişkisi başladığı günden beri konuşuluyordu. İkilinin ilişkileri göstermelik dense de çiftin dolu dizgin aşk yaşadığı ve bebek istediği öğrenildi.

thumbnail detail 503571

ADRİANA HAMİLE KALIRSA EVLENECEKLER

Haftasonu Miami sokaklarında oldukça samimi görüntülenen aşıklardan Adriana Lima, Hara'dan bebek sahibi olmak istiyormuş. Eğer hamile kalırsa ikili evlenecek. 

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>