Jennifer Lawrence Kalçalarıyla Az Kalsın Set Görevlisini Öldürüyormuş

Jennifer Lawrence Kalçalarıyla Az Kalsın Set Görevlisini Öldürüyormuş

Genellikle medyada sergilediği şakacı tavırlarla bilinen genç oyuncu Jennifer Lawrence, katıldığı şov programında "kalçalarımla az kalsın bir set görevlisini öldürüyordum" dedi.

BBC Amerika kanalında yayınlanan 'The Graham Norton Show'a katılan Jennifer Lawrence, sakarlığına dair anlattığı hikaye ile programa damgasını vurdu.

Ülkemizde de 30 Aralık'ta gösterime girecek bilim-kurgu filmi Passengers'ın tanıtımı için rol arkadaşı Chris Pratt ile birlikte katıldığı televizyon şovunda başından geçen ilginç bir hikayeyi seyircilerle paylaştı.

KALÇALARINI KAŞIMAK İÇİN KUTSAL KAYALARI KULLANMIŞ

Açlık Oyunları filminin Hawaii'de, kutsal olduğuna inanılan bazı kayaların yanında çekimleri sürdüğü sıralarda, turistlerin kayalara oturmaması konusunda uyarılarda bulunulmuş. Jennifer'ın üzerinde ıslak bir giysi olduğu için bu kuralda ufak bir esneme yapılmış. Ünlü oyuncu sadece kayaya oturmakla kalmamış, ıslak giysi içinde uzun saatler süren çekimler sonucunda kalçalarının kaşıntısı artınca kutsal kayayı bir kaşınma objesi olarak kullanmaya karar vermiş. Ünlü aktris o anları sunucu Graham'a: "Aman tanrım, kayalar kalça kaşıntısı için o kadar iyiydi ki" sözleriyle anlattı.

YUVARLANAN KAYA, SES GÖREVLİSİNİ AZ KALSIN ÖLDÜRÜYORMUŞ

Jennifer Lawrence, sözlerinin devamında "Kaşıntıyı gidermek için sürtündüğüm kayalardan biri aşağı yuvarlandı. Kocaman kaya bulunduğumuz dağdan aşağı yuvarlandı ve az kalsın set ekibinde bulunan bir ses görevlisini öldürüyordu. Bütün ses ekipmanları parçalandı. Hawaiililer bağırıyorlardı, 'bu bir lanet' diye oysa ki lanetin sebebi bendim. Kalçalarımla o kayayı aşağı yuvarlamıştım." ifadelerini dile getirdi.

Banner Bottom

Hiç resim yok
?>